A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

m.Chișinau(CS Edilitate) 09.04.-12.04.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS №2 Bălți

(m.Bălți)

56-28 50-19 59-22 54-47 60-68 46-69 58-66 7 11 383-319 V
2 2 2 2 1 1 1
2

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani) 

28-56 52-41 47-41 41-44 25-53 32-66 41-53 7 9  266-354 VI
1 2 2 1 1 1 1
3

ȘS Drochia

(or.Drochia)

19-50 41-52 52-34  14-89 22-86   30-61 39-132 7 217-504 VII
1 1 2 1 1 1 1
4

ȘS Soroca

(m.Soroca)

22-59 41-47 34-52 46-87 27-64 34-61 32-60 7 7  236-430 VIII
1 1 1 1 2 2 2
5

ȘCSTRO№1 Tiraspol

(or.Tiraspol) 

 47-54 44-41  89-14 87-46  53-45  43-55  52-48 7 12   415-303 III
1 2 2 2 2 2 2
6

Admirals
(mun. Chișinău)

68-60   53-25  82-66 64-27  45-53 49-48 49-27  7 13  410-306 I
2 2 2 2 1 2 2
7

ȘCSTRO №2 Dubăsari

(or.Dubăsari)

 69-46 66-32  61-30  61-34 55-43  48-49  64-63 7 13   424-297 II
2 2 2 2 2 1 2
8

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

 66-58 53-41  132-39  60-32 48-52 27-49  63-64  7 11  449-339 IV
 2 2 2 2 1 1 1

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(10-14.12.2018 or.Drochia)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani) 

28-50 47-41 52-41  47-12  4  7 174-144 II
 2  2
2

 ȘS №2 Bălți

(m.Bălți)

 56-28  50-19  59-22 66-30   4 231-99  I
 2 2  2
3

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 41-47 19-50  34-52  44-40  4  5 138-189 IV
 1  1  1  2
4

ȘS Drochia

(or.Drochia)

 41-52 22-59  52-34  58-30 6  173-175 III
 1  1  2
5

 ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

12-47   30-66  40-44  30-58    4 4 112-215 V
 1  1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(17-21.12.2018 or.Tiraspol)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO№1 Tiraspol

(or.Tiraspol) 

43-55 70-56 53-45 52-10 52-48 5 9 270 – 214 I
1 2 2 2 2
2

ȘCSTRO №2 Dubăsari

(or.Dubăsari)

55-43 42-45 48-49 62-32 64-63 5 8 271 – 232 III
2 1 1 2 2
3

Liceul №3 Chișinau

(m.Chișinau)

56-70 45-42 41-65 52-45 48-52 5 7 242 – 274 V
1 2 1 2 1
4 Admirals
(mun. Chișinău)
45-53 49-48 65-41 45-33 49-27 5 9 253 – 202 II
1 2 2 2 2
5

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

10-52 32-62 45-52 33-45 41-52 5 5 161 – 211 VI
1 1 1 1 1
6

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

48-52 63-64 52-48 27-49 52-41 5 7 242-254 IV
1 1 2 1 2

IMG cbf4e33737e3478dc8778f752b7f25fb V

depositphotos 5045803 stock illustration basketball medals

FINALA

CLASAMENTUL

or.Bender 15.04.-19.04.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

49-36 69-67 59-48 20-0 77-63 5 10 274-214 I
2 2 2 2 2
2

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

36-49 45-53 64-47 20-0 58-41 5 8  223-190 III
1 1 2 2 2
3

Admirals

(m.Chișinau)

67-69 53-45 53-50  20-0 77-62  5 270-226 II
1 2 2 2 2
4

ȘS Briceni

(or.Briceni)

48-59 47-64 50-53 20-0 44-58 5 6  209-234 V
1 1 1 2 1
5

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 0-20 0-20  0-20 0-20  0-20 0  -------- VI
0 0 0 0 0
6

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

63-77  41-58  62-77 58-44 20-0 5  244-256 IV
1 1 1 2 2

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Briceni 25.02.-28.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

Admirals

(m.Chișinau)

62-44 44-42 51-31 62-67 57-60 67-54 54-25 7 12 397-323 III
2 2 2 1 1 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

44-62 52-50 20-00 31-69 32-47 47-55 44-27 7 10  270-310 VI
1 2 2 1 1 1 2
3

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

42-44 50-52 50-19  69-45 40-30   53-36 75-36  7 12  379-262 I
1 1 2 2 2 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

31-51 00-20 19-50 17-48 36-50 31-58 28-36 7 7  162-313 VIII
1 1 1 1 1 1 1
5

ȘS Briceni

(or.Briceni)

 67-62 69-31  45-69 48-17  34-43  55-37  71-41 7 12   389-300 IV
2 2 1 2 1 2 2
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

60-57   47-32  35-40 50-36  43-34 43-46 48-38  7 12   326-283 II
2 2 1 2 2 1 2
7

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 54-64 55-47   36-53  58-31 37-55  46-43  72-26  7 11   358-319 V
1 2 1 2 1 2 2
8

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

 25-54 27-44  36-76  36-28  41-71 38-48   26-72  7 229-393 VII
 1 1 1 2 1 1 1

 PRIMA ETAPĂ

ZONA NORD

(03-05.01.2019 or.Briceni)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS Briceni

(or.Briceni)

55-37 34-43 71-41 3 5 160 - 121 I
2 1 2
2

ȘS Soroca

(m.Soroca)

37-55 46-43 72-26 3 5 155 - 124 III
1 2 2
3

ȘS Dondușeni

(or.Dondiușeni)

43-34 43-46 48-38 3 5 134 - 118 II
2 1 2
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

41-71 26-72 38-48 3 3 105 - 191 IV
1 1 1

PRIMA ETAPĂ

ZONA SUD

(mun.Bender, de la 08.01.19 pînă 12.01.19)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘCSTRO №2 Bender

(or.Bender)

84-80 42-44 50-52 50-19 4 6 226 – 195 III
2 1 1 2
2

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(s.Beșghioz)

80-84 51-59 61-65 56-57 4 4 248 – 265 V
1 1 1 1
3

Admirals

(mun.Chișinau) 

44-42 59-51 62-44 51-31 4 8 216 – 168 I
2 2 2 2
4

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

52-50 65-61 44-62 20-0 4 7 181 – 173 II
2 2 1 2
5

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

19-50 57-56 31-51 0-20 4 4 107 – 177 IV
1 2 1 0

 

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Rîbnița 12.02.-15.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS Drochia

(or.Drochia)

55-41 45-31 50-25 49-48 43-59 61-63 20-0 7 13 323-267  I
2 2 2 2 1 2 2
2

ȘS Rîbnița

(or.Rîbnița)

41-55 30-26 56-12 68-61 102-87 64-49 20-0 7 13  381-290 II
1 2 2 2 2 2 2
3

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

31-45 26-30 39-05   38-34 35-58   47-52 20-0  7 10   236-224 V
1 1 2 2 1 1 2
4

ȘS Briceni

(or.Briceni)

25-50 12-56 05-39 26-23 40-58 58-61 20-0 7 9  186-287 VII
1 1 1 2 1 1 2
5

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeaca)

 48-49 61-68  34-38 23-26  44-29  35-24  54-15 7 10   299-249 IV
1 1 1 1 2 2 2
6

ȘS Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

59-43   87-102  58-35  58-40  29-44 54-48 70-42  7 12   415-354 III
2 1 2 2 1 2 2
7

Liceul№3 "Gloria"

(m.Chișinau)

 53-61 49-64   52-47  61-58 24-35  48-54  45-24  7 10   332-343 VI
1 1 2 2 1 1 2
8

ȘS Taraclia

(or.Taraclia)

 0-20 0-20  0-20   0-20  15-44 42-70   24-45  0  161-159 VIII
 0 0 0 0 1 1 1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(mun.Ceadir-Lunga, de la 03.01.19 pînă 05.01.19)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

(mun.Ceadîr-Lunga)

29-44 70-42 54-48 3 5 153 – 134 II
1 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

44-29 54-15 35-24 3 6 133 – 68 I
2 2 2
3

ȘS Taraclia

(or.Taraclia) 

42-70 15-54 24-45 3 3 81 – 169 IV
1 1 1
4

Liceul №3

(m.Chișinau)

48-54 24-35 45-24 3 4 117 – 113 III
1 1 2

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(or.Drochia, de la 18.12.18 pînă 20.12.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

26-30 39-5 31-45 3 4 96 – 80 III
1 2 1
2

ȘCSTRO Rîbnița

(or.Rîbnița)

30-26 56-12 41-55 3 5 127 – 93 II
2 2 1
3

ȘS Briceni

(or.Briceni) 

5-39 12-56 25-50 3 3 42 – 145 IV
1 1 1
4

ȘS Drochia

(or.Drochia)

45-31 55-41 50-25 3 6 150 – 97 I
2 2 2
Pagina 1 din 22

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM