A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

m.Chișinau(CS Edilitate) 09.04.-12.04.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS №2 Bălți

(m.Bălți)

56-28 50-19 59-22 54-47 60-68 46-69 58-66 7 11 383-319 V
2 2 2 2 1 1 1
2

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani) 

28-56 52-41 47-41 41-44 25-53 32-66 41-53 7 9  266-354 VI
1 2 2 1 1 1 1
3

ȘS Drochia

(or.Drochia)

19-50 41-52 52-34  14-89 22-86   30-61 39-132 7 217-504 VII
1 1 2 1 1 1 1
4

ȘS Soroca

(m.Soroca)

22-59 41-47 34-52 46-87 27-64 34-61 32-60 7 7  236-430 VIII
1 1 1 1 2 2 2
5

ȘCSTRO№1 Tiraspol

(or.Tiraspol) 

 47-54 44-41  89-14 87-46  53-45  43-55  52-48 7 12   415-303 III
1 2 2 2 2 2 2
6

Admirals
(mun. Chișinău)

68-60   53-25  82-66 64-27  45-53 49-48 49-27  7 13  410-306 I
2 2 2 2 1 2 2
7

ȘCSTRO №2 Dubăsari

(or.Dubăsari)

 69-46 66-32  61-30  61-34 55-43  48-49  64-63 7 13   424-297 II
2 2 2 2 2 1 2
8

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

 66-58 53-41  132-39  60-32 48-52 27-49  63-64  7 11  449-339 IV
 2 2 2 2 1 1 1

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(10-14.12.2018 or.Drochia)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani) 

28-50 47-41 52-41  47-12  4  7 174-144 II
 2  2
2

 ȘS №2 Bălți

(m.Bălți)

 56-28  50-19  59-22 66-30   4 231-99  I
 2 2  2
3

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 41-47 19-50  34-52  44-40  4  5 138-189 IV
 1  1  1  2
4

ȘS Drochia

(or.Drochia)

 41-52 22-59  52-34  58-30 6  173-175 III
 1  1  2
5

 ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

12-47   30-66  40-44  30-58    4 4 112-215 V
 1  1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(17-21.12.2018 or.Tiraspol)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO№1 Tiraspol

(or.Tiraspol) 

43-55 70-56 53-45 52-10 52-48 5 9 270 – 214 I
1 2 2 2 2
2

ȘCSTRO №2 Dubăsari

(or.Dubăsari)

55-43 42-45 48-49 62-32 64-63 5 8 271 – 232 III
2 1 1 2 2
3

Liceul №3 Chișinau

(m.Chișinau)

56-70 45-42 41-65 52-45 48-52 5 7 242 – 274 V
1 2 1 2 1
4 Admirals
(mun. Chișinău)
45-53 49-48 65-41 45-33 49-27 5 9 253 – 202 II
1 2 2 2 2
5

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

10-52 32-62 45-52 33-45 41-52 5 5 161 – 211 VI
1 1 1 1 1
6

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

48-52 63-64 52-48 27-49 52-41 5 7 242-254 IV
1 1 2 1 2

IMG cbf4e33737e3478dc8778f752b7f25fb V

depositphotos 5045803 stock illustration basketball medals

FINALA

CLASAMENTUL

or.Bender 15.04.-19.04.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

49-36 69-67 59-48 20-0 77-63 5 10 274-214 I
2 2 2 2 2
2

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

36-49 45-53 64-47 20-0 58-41 5 8  223-190 III
1 1 2 2 2
3

Admirals

(m.Chișinau)

67-69 53-45 53-50  20-0 77-62  5 270-226 II
1 2 2 2 2
4

ȘS Briceni

(or.Briceni)

48-59 47-64 50-53 20-0 44-58 5 6  209-234 V
1 1 1 2 1
5

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 0-20 0-20  0-20 0-20  0-20 0  -------- VI
0 0 0 0 0
6

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

63-77  41-58  62-77 58-44 20-0 5  244-256 IV
1 1 1 2 2

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Briceni 25.02.-28.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

Admirals

(m.Chișinau)

62-44 44-42 51-31 62-67 57-60 67-54 54-25 7 12 397-323 III
2 2 2 1 1 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

44-62 52-50 20-00 31-69 32-47 47-55 44-27 7 10  270-310 VI
1 2 2 1 1 1 2
3

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

42-44 50-52 50-19  69-45 40-30   53-36 75-36  7 12  379-262 I
1 1 2 2 2 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

31-51 00-20 19-50 17-48 36-50 31-58 28-36 7 7  162-313 VIII
1 1 1 1 1 1 1
5

ȘS Briceni

(or.Briceni)

 67-62 69-31  45-69 48-17  34-43  55-37  71-41 7 12   389-300 IV
2 2 1 2 1 2 2
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

60-57   47-32  35-40 50-36  43-34 43-46 48-38  7 12   326-283 II
2 2 1 2 2 1 2
7

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 54-64 55-47   36-53  58-31 37-55  46-43  72-26  7 11   358-319 V
1 2 1 2 1 2 2
8

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

 25-54 27-44  36-76  36-28  41-71 38-48   26-72  7 229-393 VII
 1 1 1 2 1 1 1

 PRIMA ETAPĂ

ZONA NORD

(03-05.01.2019 or.Briceni)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS Briceni

(or.Briceni)

55-37 34-43 71-41 3 5 160 - 121 I
2 1 2
2

ȘS Soroca

(m.Soroca)

37-55 46-43 72-26 3 5 155 - 124 III
1 2 2
3

ȘS Dondușeni

(or.Dondiușeni)

43-34 43-46 48-38 3 5 134 - 118 II
2 1 2
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

41-71 26-72 38-48 3 3 105 - 191 IV
1 1 1

PRIMA ETAPĂ

ZONA SUD

(mun.Bender, de la 08.01.19 pînă 12.01.19)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘCSTRO №2 Bender

(or.Bender)

84-80 42-44 50-52 50-19 4 6 226 – 195 III
2 1 1 2
2

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(s.Beșghioz)

80-84 51-59 61-65 56-57 4 4 248 – 265 V
1 1 1 1
3

Admirals

(mun.Chișinau) 

44-42 59-51 62-44 51-31 4 8 216 – 168 I
2 2 2 2
4

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

52-50 65-61 44-62 20-0 4 7 181 – 173 II
2 2 1 2
5

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

19-50 57-56 31-51 0-20 4 4 107 – 177 IV
1 2 1 0

 

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Rîbnița 12.02.-15.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS Drochia

(or.Drochia)

55-41 45-31 50-25 49-48 43-59 61-63 20-0 7 13 323-267  I
2 2 2 2 1 2 2
2

ȘS Rîbnița

(or.Rîbnița)

41-55 30-26 56-12 68-61 102-87 64-49 20-0 7 13  381-290 II
1 2 2 2 2 2 2
3

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

31-45 26-30 39-05   38-34 35-58   47-52 20-0  7 10   236-224 V
1 1 2 2 1 1 2
4

ȘS Briceni

(or.Briceni)

25-50 12-56 05-39 26-23 40-58 58-61 20-0 7 9  186-287 VII
1 1 1 2 1 1 2
5

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeaca)

 48-49 61-68  34-38 23-26  44-29  35-24  54-15 7 10   299-249 IV
1 1 1 1 2 2 2
6

ȘS Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

59-43   87-102  58-35  58-40  29-44 54-48 70-42  7 12   415-354 III
2 1 2 2 1 2 2
7

Liceul№3 "Gloria"

(m.Chișinau)

 53-61 49-64   52-47  61-58 24-35  48-54  45-24  7 10   332-343 VI
1 1 2 2 1 1 2
8

ȘS Taraclia

(or.Taraclia)

 0-20 0-20  0-20   0-20  15-44 42-70   24-45  0  161-159 VIII
 0 0 0 0 1 1 1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(mun.Ceadir-Lunga, de la 03.01.19 pînă 05.01.19)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

(mun.Ceadîr-Lunga)

29-44 70-42 54-48 3 5 153 – 134 II
1 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

44-29 54-15 35-24 3 6 133 – 68 I
2 2 2
3

ȘS Taraclia

(or.Taraclia) 

42-70 15-54 24-45 3 3 81 – 169 IV
1 1 1
4

Liceul №3

(m.Chișinau)

48-54 24-35 45-24 3 4 117 – 113 III
1 1 2

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(or.Drochia, de la 18.12.18 pînă 20.12.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

26-30 39-5 31-45 3 4 96 – 80 III
1 2 1
2

ȘCSTRO Rîbnița

(or.Rîbnița)

30-26 56-12 41-55 3 5 127 – 93 II
2 2 1
3

ȘS Briceni

(or.Briceni) 

5-39 12-56 25-50 3 3 42 – 145 IV
1 1 1
4

ȘS Drochia

(or.Drochia)

45-31 55-41 50-25 3 6 150 – 97 I
2 2 2

IMG 5d46d4e37e013c9e86eb6f3bbe5f9b54 V 

NUMĂR NUME , PRENUME NUMĂR NUME , PRENUME
1 Iacovenco Ălvira 7 Ghercavii Alla
2 Cernețchi Loredana 8 Glavan Avelina
3 Coroban Ecaterina 9 Russu Vladislava
4 Tomuz Daria         10          Arsenieva Daria
5 Glavan Adălina
6 Crîșmari Valeria

Antrenor principal


Tîrmîzan Olga

 

  fgk143556

FINALA

CLASAMENTUL

m.Chișinau(CS Speranța) 22.04.-26.04.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

45-53 50-54 63-52 65-32 61-47 5 8 284-238 III
1 1 2 2 2
2

Admirals

(m.Chișinau)

53-45 65-68 51-49 65-28 61-54 5 9  295-244 II
2 1 2 2 2
3

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

54-50 68-65 63-47  74-56 46-38  5 10  305-256 I
2 2 2 2 2
4

ȘS№2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

52-63 49-51 47-63 38-35 44-63 5 6  230-275 V
1 1 1 2 1
5

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

 32-65 28-65 56-74 35-38  24-52 5  175-294 VI
1 1 1 1 1
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

47-61  54-61  38-46 63-44 52-24 5  254-236 IV
1 1 1 2 2

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

m.Chișinau(CS Speranța) 04.03.-07.03.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

70-43 84-43 87-40 48-44 44-43 20-0 63-31 7 14 416-244 I
2 2 2 2 2 2 2
2

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

43-70 73-64 70-55 48-54 44-53 20-0 57-32 7 11  355-328 III
1 2 2 1 1 2 2
3

ȘS№2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

43-84 64-73 61-49  49-66 60-42   20-0 65-37 7 11  362-351 IV
1 1 2 1 2 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

40-87 55-70 49-61 22-71 47-42 20-0 52-35 7 10  285-366 VII
1 1 1 1 2 2 2
5

Admirals

(m.Chișinau)

 44-48 54-48  66-49 71-22  29-13  60-24  74-12 7 13   398-216 II
1 2 2 2 2 2 2
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

43-44   53-44  42-60 42-47  13-29 48-25 49-11  7 10  290-260 VI
1 2 1 1 1 2 2
7

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

 0-20 0-20  0-20  0-20 24-60  25-48  32-30 3  81-218 VIII
0 0 0 0 1 2 2
8

GLORIA

(m.Chișinau)

 31-63 32-57  37-65  35-52  12-74 11-49   30-32  7 188-392 VII
 1 1 1 1 1 1 1

 ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(25-27.12.18 or.Bender)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

Speranța
(m.Chișinau)

73-64 43-70 70-55 3 5 186 - 189 II
2 1 2
2

ȘS nr2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

64-73 43-84 61-49 3 4 168 - 206 III
1 1 2
3

ȘCSTRO №2 Bender
(or. Bender)

70-43 84-43 87-40 3 6 241 - 126 I
2 2 2
4 ȘS Anenii Noi
(or. Anenii Noi)
55-70 49-61 40-87 3 3 144 - 218 IV
1 1 1

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(26-28.12.2018 or.Drochia)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

Gloria

(m.Chișinau)

12-74 11-49 30-32 3 3 53 - 155 IV
1 1 1
2

Admirals

(m.Chișinau)

74-12 29-13 60-24 3 6 163 - 49 I
2 2 2
3

ȘS Dondiușeni

(or.Dondiușeni)

49-11 13-29 48-25 3 5 110 - 65 II
2 1 2
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

32-30 24-60 25-48 3 4 81 - 138 III
2 1 1

 

 IMG 32b4d460bd9f7818e56530bbe837f572 V

 dxfxg

FINALA

CLASAMENTUL

m.Chișinau(CS Speranța) 30.04.-04.05.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

Admirals

(m.Chișinau)

65-53 88-84 46-39 87-59 76-35 5 10 362-270 I
2 2 2 2 2
2

ȘS№1 Bălți

(m.Bălți)

53-65 66-67 58-49 63-77 73-38 5 7  313-296 IV
1 1 2 1 2
3

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

84-88 67-66 62-46  75-70 81-59 5 369-329 II
1 2 2 2 2
4

ȘCSTRO Tiraspol
(or.Tiraspol)

39-46 49-58 46-62 35-57 51-44 5 6 220-234 V
1 1 1 1 2
5

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 59-87 77-63  70-75 57-35  69-52 5  332-312 III
1 2 1 2 2
6

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

35-76  38-73  59-81 44-51 52-69 5  228-350 VI
1 1 1 1 1

.

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

m.Chișinau(CS Speranța) 19.03.-22.03.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS№1 Bălți

(m.Bălți)

100-56 108-47 105-53 54-71 85-76 93-54 80-37 7 13 625-394 II
2 2 2 1 2 2 2
2

ȘS Soroca

(m.Soroca)

56-100 83-55 62-35 40-59 51-76 74-39 32-40 7 10  398-404 V
1 2 2 1 1 2 1
3

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

47-108 55-83 87-81  52-78 37-77   84-80 25-50 7 387-557 VI
1 1 2 1 1 2 1
4

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

53-105 35-62 81-87 54-74 43-75 63-80 36-79 7 7  365-562 VIII
1 1 1 1 1 1 1
5

Admirals

(m.Chișinau)

 71-54 59-40  78-52 74-54  94-85  102-62  71-37 7 14   549-384 I
1 2 2 2 2 2 2
6

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

76-85  76-51  77-37 75-43  85-94 119-81 77-51  7 12  585-442 III
1 2 2 2 1 2 2
7

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

 54-93 39-74 80-84  80-63 62-102  81-119  85-60 7  481-595 VII
1 1 1 2 1 1 2
8

ȘCSTRO Tiraspol
(or.Tiraspol)

 37-80 40-32  50-25  49-36  37-71 51-77   60-85  7 10 324-406 IV
 1 2 2 2 1 1 1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(24-28.12.18 or.Tiraspol)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

65-101 49-93 61-62 91-97 4 4 266 – 353 V
1 1 1 1
2

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

101-65 85-94 77-51 119-81 4 7 382 – 291 II
2 1 2 2
3

Admirals

(m.Chișinau)

93-49 94-85 71-37 102-62 4 8 360 – 233 I
2 2 2 2
4 ȘCSTRO Tiraspol
(or.Tiraspol)
62-61 51-77 37-71 60-85 4 5 210 – 294 IV
2 1 1 1
5

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

97-91 81-119 62-102 85-60 4 6 325 – 372 III
2 1 1 2

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(24-26.12.18 or.Bălți)

CLASAMENTUL 

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1 ȘȘ Soroca
(mun.Soroca)
83-55 62-35 56-100 3 5 201 – 190 II
2 2 1
2

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

55-83 87-81 47-108 3 4 189 – 272 III
1 2 1
3

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

35-62 81-87 53-105 3 3 169 – 254 IV
1 1 1
4 ȘS №1 Bălți
(mun. Bălți)
 100-56 108-47   105-53 3 6 313 – 156 I
2 2 2

   Кубок финал 2018 1

PROGRAMUL MECIURILOR

 

Nr. Data Ora Echipele Locul
¼ FINALE
1 15.12 (sămbată) 13°° BC Rîbnița 112:52 BC Gama-Sind  ȘS Speranța m.Chișinau
  (26:16, 26:10, 24:10, 36:16)  
Arbitri: 
Comisar:
2 15.12 (sămbată)  1330 BC USMF 83:107 Donbasket USMF m.Chișinău
  (16:30, 22:25, 22:29, 23:23)  
Arbitri: 
Comisar:
Răspuns meciuri 1/4 FINALE
3  16.12 (duminică) 13°° BC Gama-Sind 80:68 BC Rîbnița ȘS nr.1 m.Cahul
  (20:20, 20:12, 22:17, 18:19)   
  Arbitri:  Comisar:
4  
16.12 (duminică) 12°°  Donbasket 116:76 BC USMF
CS ASEM m.Chișinau
  (27:16, 24:26, 31:17, 31:17)   
 Arbitri:
Comisar: 
    1/2 FINALE  
5  22.12 (sămbată) 13°°  Admirals 48:125  BC Rîbnița ȘS Speranța m.Chișinau 
  (19:23, 11:35, 10:39, 8:28)  
Arbitri:
Comisar:
6 22.12 (sămbată) 15°°  CS Tighina 99:104 Donbasket   ȘS Speranța m.Chișinau
  (18:33, 17:20, 36:33, 28:18)  
Arbitri: 
Comisar:
FINALA
7  23.12 (duminică)  13°° BC Rîbnița 83:75  Donbasket
ȘS Speranța m.Chișinau
  (27:25, 17:20, 21:13, 18:17)  
Arbitri:
Comisar:

 

playoffs ss копия 2

ertyt

(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al patrulea joc

1 11.05.2019 (sămbătă) 13°°   BC Olimp vs CS Soroca-Bascket sala ȘS Sîngerei
  (.........)
 
Arbitri: 
Comisar: 
Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

3 20.04.2019 (sămbătă) 13°°   BC Olimp 69-74 CS Soroca-Bascket sala ȘS Sînjerei
  (10-19,20-15,22-17,17-23)
 
Arbitri:Ahtiarov V., Dumitraș A., Saramciuk A. 
Comisar:Goloschevici V. 
Nr. Data Ora Echipele Locul

al doilea joc

2 13.04.2019  (sămbătă) 1300 CS Soroca-Bascket 60-77 BC Olimp
sala P.Culturii m.Soroca
  (10-20,14-19,18-17,18-21)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Dumitraș V., Saramciuc A.
Comisar: Dumitraș V.
Nr. Data Ora Echipele Locul

primul joc

1 06.04.2019  (sămbătă) 14°° CS Soroca-Bascket 101-99 BC Olimp sala P.Culturii m.Soroca
  (21-19,28-21,21-26,17-21,14-12)
 
Arbitri: Curîlev A., Utin V., Noviicuc S.
Comisar: Lohvinskii S.

                                                                                           

 image копия

(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

3 13.04.2019 (sămbătă) 13°°   CS Politeh 71-108 ȘS №1 Bălți sala CS USMF, m.Chișinau
  (17-20,10-28,25-31,19-29)
 
Arbitri: Baghinscaia A., Boguța A., Utin V.
Comisar: Suetin A.
Nr. Data Ora Echipele Locul

al doilea joc

2 06.04.2019  (sămbătă) 13°° ȘS №1 Bălți 113-80 CS Politeh sala lic M.Eminescu, m.Bălți
  (34-25,28-23,31-19,20-13)
 
Arbitri: Dumitraș A., Cozak I., Saramciuc A.
Comisar: Goloskevici V.
Nr. Data Ora Echipele Locul

primul joc

1 30.03.2019 (sămbătă) 13°° ȘS №1 Bălți 114-83 CS Politeh sala lic M.Eminescu, m.Bălți
  (18-22,26-20,40-18,30-23)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Boguța A., Saramciuc A.
Comisar: Goloskevici V.

bvvj   ljuwtytrfddgkfyt

 

LOCURILE 1-4
(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al patrulea joc

1 24.03.2019 (duminică) 13°°   BC Olimp 87-72  ȘS№1 Bălți sala ȘS Sîngerei
  (15-18,29-16,22-17,27-21)
 
Arbitri: Saramciuk A., Boghinscaia A., Rotaru V.
Comisar: Goloskevici V.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

1 16.03.2019 (sămbătă) 13°°   BC Olimp 81-80  ȘS№1 Bălți sala ȘS Sîngerei
  (21-19,15-20,26-18,19-23)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Dumitraș A.
Comisar: Goloskevici V.
2 16.03.2018 (sămbătă) 12°° CS Soroca Baschet 117-84 CS Politeh sala P.Culturii m.Soroca
  (28-23,31-23,27-14,31-24)